Skip to main content

Wagenpark transitie

Voor Groupe Atlantic Nederland is Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO) 🌿 een integraal onderdeel van wie we zijn. We geloven dat duurzaamheid en comfort hand in hand kunnen gaan, en dat is precies wat we onze klanten en medewerkers willen bieden.

Een van de recente mijlpalen in ons MVO-traject is de volledige elektrificering van het wagenpark voor onze service afdeling. Zij opereren landelijk en kunnen nu ook met all-electric auto’s iedereen assisteren. Want, met de huidige technologie op all-electric vlak zijn er geen belemmeringen meer om ook op grote afstanden duurzaam bezig te zijn.

Onze elektrische wagens bieden niet alleen een schone en groene oplossing, maar ze zijn ook voorzien van alle comfort om veilig en fijn op pad te gaan.

✅ Verminderde uitstoot van broeikasgassen
✅ Verbeterde luchtkwaliteit in alle hoeken van ons land
✅ Modern en comfortabel reizen met de nieuwste technologie

Dit is slechts een voorbeeld van hoe we onze toewijding aan duurzaamheid in de praktijk brengen. We blijven innoveren en streven naar een groenere toekomst voor ons bedrijf en onze gemeenschap!

Dank aan ons geweldige team en aan onze partners – Vallei Auto GroepD-SIGN makers en Muntz – voor al hun hulp, het meedenken en de mooie designs!

Samen kunnen we blijven groeien, innoveren en een positieve impact hebben. 💪🌱

Leave a Reply